strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 NA SKRÓTY :
PSY CZEKAJĄCE NA DOM                                               KOTY CZEKAJĄCE NA DOM

 

______________________________________________________
 
  

 

 

Aktualności

Program 'Zapunktuj pomocą!' 1 kwartał 2019

czytaj więcej
Dzień Otwarty 11 V

czytaj więcej
Majówka 2019

czytaj więcej
Kotka, pilnie potrzebuje wyjątkowego domu !!!

 

Ta starsza kotka o imieniu Kotka (k10/03/19) potrzebuje wyjątkowego opiekuna. Trafiła do nas w bardzo ciężkim stanie i niewiele brakowało, a nie udałoby się jej uratować. Oddała ją właścicielka, która kota po prostu nie chciała leczyć. Na szczęście szybka reakcja lekarzy i prawidłowa diagnoza (ropomacicze) uratowały jej życie. Nie wiemy jak Kotka była traktowana przez była właścicielkę, ale coś musiało być nie tak. Nie jest to na pewno dziki kot, ale na początku zachowywała się bardzo agresywnie w stosunku do ludzi, atakowała ręce przy każdej okazji. Jednak dzięki pracy, cierpliwości -  Kotka w końcu przestaje traktować nas jak zagrożenie. Na filmiku widać jak potrafi być urocza i jak bardzo potrzebuje kontaktu z ludźmi. 
Jej przyszły opiekun musi być świadomy, że może ona zachowywać się agresywnie, szczególnie na początku w nowym otoczeniu. W związku z czym nie powinna mieszkać w domu z dziećmi. 
Ma ok 10 lat, jest wysterylizowana. 
 
Niestety, zamknięcie w boksie ( w którym u nas musi być obecnie ze względu na to, że musimy obserwować jej apetyt) też ma niekorzystny wpływ na jej zachowanie.
czytaj więcej
DZIEŃ OTWARTY SCHRONISKA 06.04.2019

 
Dni Otwarte KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie
Grupa Publiczna · 24 członków
Dołącz do grupy
 
czytaj więcej
"Zapunktuj pomocą' - Zooplus.pl -4ty kwartał 2018 DZIĘKUJEMY !!!

czytaj więcej
Adoptujmy zwierzaki ze Schroniska

czytaj więcej
Dzień Otwarty 2 II 2019

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij