strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 


 

 


 

 


NA SKRÓTY :
PSY CZEKAJĄCE NA DOM                                               KOTY CZEKAJĄCE NA DOM

 

______________________________________________________
 


 


 

 

 

 

 

___

 

 

Aktualności

DZIEŃ SENIORA W SCHRONISKU ! 10.06.2017


Adopcja starszego psa,często wbrew pozorom jest najlepszą z możliwych decyzji. Psi i koci seniorzy mają wiele zalet, o których będzie można się przekonać osobiście już 10 czerwca ! 
Dzień Seniora będzie okazją do bliższego poznania naszych starszych podopiecznych, dzień w którym to oni będa najważniejsi. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedziń, nawet jeśli nie planują adopcji zwierzaka. 

Wydarzenie rozpocznie pokaz szkolenia o godz. 10.00, a o godzinie 12.00 odbędzie się pokaz pierwszej pomocy dla zwierząt. 
Goście : Hitt Dog, Zoopiekunowie 

 

czytaj więcej
controline dla schronisk

czytaj więcej
DZIEŃ SENIORA W SCHRONISKU

czytaj więcej
11.05.2017 KOMUNIKAT

W dniu dzisiejszym KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie otrzymało zgłoszenie
z I Komisariatu Policji w Krakowie dotyczące interwencji w mieszkaniu osoby zmarłej, w którym przebywało kilka kotów. Kierowca interwencyjny schroniska wraz z inspektorami KTOZ stwierdzili na miejscu , że jedno zwierzę nie żyje, natomiast pozostałe zwierzęta (6 kotów) zostało odłowione
i przetransportowane do schroniska. Zwierzęta zostaną poddane badaniom mającym na celu ocenę stanu zdrowia, a następnie przeprowadzone przez dwutygodniowy okres kwarantanny.

czytaj więcej
Nowe lampy w sali operacyjnej !

czytaj więcej
Maja prosi o dom

czytaj więcej
SPOTKANIE DLA OSÓB ZAINTERESOWANYCH WOLONTARIATEM 06.05.2017

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij