strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 NA SKRÓTY :
PSY CZEKAJĄCE NA DOM                                               KOTY CZEKAJĄCE NA DOM

 

______________________________________________________
 


 

 

 

Aktualności

X MARSZ AZYLANTA 5.09.2020

czytaj więcej
MISZA - DOM PILNIE POTRZEBNY !!!

czytaj więcej
UPAŁY !

czytaj więcej
Z OGROMNYM ŻALEM ŻEGNAMY WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA

czytaj więcej
POSZUKIWANY PRACOWNIK NA STANOWISKO PIELĘGNIARZ ZWIERZĄT

czytaj więcej
ODSZEDŁ WSPANIAŁY CZŁOWIEK

Z ogromnym żalem żegnamy Pana Andrzeja Mosóra, który zmarł niespodziewanie. Przyjaciel, długoletni Pracownik Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Człowiek o wielkim sercu, niezwykłej wrażliwości i serdeczności zarówno w stosunku do ludzi jak i zwierząt. Możliwość współpracy z Nim była zaszczytem i żadne słowa nie są w stanie oddać jak bardzo będzie brakować Pana Andrzeja .

Rodzinie zmarłego składamy wyrazy najgłębszego współczucia.


 

Pogrzeb odbędzie się w środę 24.06.2020 r. 
o godzinie 14.00
na Cmentarzu Parafialnym w Skotnikach (Kraków, ul. Skotnicka 139 a)

 

czytaj więcej
Przerwa techniczna

czytaj więcej
Cynia BARDZO potrzebuje domu

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij