strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 


 

 


 

 


NA SKRÓTY :
PSY CZEKAJĄCE NA DOM                                               KOTY CZEKAJĄCE NA DOM

 

______________________________________________________
 


 


 

 

 

 

 

___

 

Aktualności

Kundel Bury i Kocury 16.03.2017 GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w Gwiazdce dla Zwierzaka. Akcja ma w zasadzie dwa cele, jeden to oczywiście zbiórka karmy dla naszych podopiecznych i drugi nie do przecenienia : edukacja dzieci.
W ostatnim programie Kundel Bury i Kocury relacja z finału akcji, można zobaczyć cudowne wypowiedzi najmłodszych. Materiał pokazuje, że nawet przedszkolaki zdają sobie sprawę z tego jak powinno traktować się zwierzaki i mamy nadzieje, że nie zatracą tej szczególnej wrażliwości.

W programie przedstawiona została też urocza Dyzia do adopcji, która pilnie potrzebuje domu.

Polecamy ! Program można obejrzeć pod poniższym adresem

http://krakow.tvp.pl/29510467/15032017

czytaj więcej
Gwiazdka dla Zwierzaka 2016

3 marca obyło się uroczyste wręczenie certyfikatów okolicznościowych przedszkolakom i uczniom wygranych placówek oświatowych biorących udział w „Gwiazdce dla Zwierzaka 2016”.
W tegorocznej edycji wzięło udział 251 placówek edukacyjnych i dzięki Waszemu wysiłkowi udało się zebrać 22171,64 kg karmy, w tym :

suchej karmy dla psów – 12322,28 kg
suchej karmy dla kotów – 2987,00 kg
konserw dla psów – 4287,03 kg
konserw dla kotów – 2575,33 kg

Dziękujemy wszystkim uczestnikom !!! 
Dodatkowo serdecznie dziękujemy Przedszkolu Samorządowemu nr 82 przy ul. Głowackiego 2 za gościnę i zorganizowanie oprawy artystycznej !

Relacje z uroczystości będzie można zobaczyć w programie 'KUNDEL BURY I KOCURY' TVP Kraków (15 III - godz. 17.35 oraz 21.15, 16 III – godz. 7.30 i 21.00 ) - zachęcamy do oglądania :)

 

czytaj więcej
Kaufland Kraków - darowizna dla zwierzaków

Serdecznie dziękujemy Kaufland Kraków (os. Kombatantów 16a, 31-630 Kraków) za przekazanie darowizny dla bezdomnych zwierzaków w formie kocich pasztetów o wartości 1000 zł.

czytaj więcej
PRACA DLA LEKARZA WETERYNARII

PRACA DLA LEKARZA WETERYNARII W KRAKOWIE:

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie poszukuje lekarzaweterynarii do pracy w lecznicy.

OCZEKIWANIA:

umiejętność pracy w zespole,
przestrzeganie procedur oraz egzekwowanie ich od podległych pracowników,
dyspozycyjność (praca dwuzmianowa w systemie ciągłym),
odporność na stres,
umiejętność organizacji swojej pracy,
wysoka empatia w stosunku do zwierząt.

OFERUJEMY :

umowa o pracę,
wysokie wynagrodzenie,
prywatną opieka medyczna,
pracę w młodym, ambitnym zespole,
możliwość zdobycia dużego doświadczenia zawodowego,
możliwość ciągłego podnoszenia swoich umiejętności poprzez dofinansowanie do szkoleń podnoszących kwalifikacje,
praca na sprzęcie wysokiej jakości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na jeden z adresów mailowych : biuro@schronisko.krakow.pl lub ktoz@ktoz.krakow.pl

Prosimy o ustosunkowanie się w dokumentach aplikacyjnych do stawianych oczekiwań oraz zawarcie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)."

 

czytaj więcej
ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA 17.02.2017
2017-02-17

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Kota z tej okazji życzymy wszystkim mruczkom dużo kociego szczęścia w każdym dniu w roku !!!

 

czytaj więcej
!

!!!
W związku z zapowiedziami meteorologicznymi przewidującymi, iż mrozy będą utrzymywać się jeszcze kilka dni zwracamy się z ogromną prośbą o zabieranie psów z choćby na czas tych mrozów do domów/garaży/pomieszczeń. Jeśli ktokolwiek z Państwa ma taką możliwość, żeby nam w ten sposób pomóc, zachęcamy do kontaktu ze schroniskiem (tel. 12 429 74 72 lub 12 429 92 41).
Zwierzęta będą wydawane codziennie do godziny 19:00 do odwołania akcji.

czytaj więcej
Zgłoszenia do programu TVN

Już na wiosnę w telewizji TVN nowy program Joanny Krupy, Misja Pies.
Jeżeli ktoś z Was myśli o adopcji przyjaciela na całe życie zapraszamy do
zgłaszania się pod adres: ktoz@ktoz.krakow.pl.
Pracownicy naszego schroniska pomogą Wam dobrze przygotować się na pojawienie się w domu nowego domownika a Joanna Krupa przeżyje z Wami pierwsze chwile radości i wzruszeń. Zapraszamy do wzięcia udziału w programie a przede wszystkim do adopcji zwierzaka!!! Wszelkie informacje udzielane będą indywidualnie.
A może ktoś z Was ma już psa, ale potrzebuje pomocy behawiorysty? Aneta Awtoniuk, specjalista w programie Misja Pies chętnie przyjdzie z pomocą!
Zgłoszenia na adres: misjapies@tvn.pl

http://www.tvn.pl/showbiz/zglos-sie-do-programu-misja-pies,222351,0,0.html

czytaj więcej
WOLONTARIAT - SPOTKANIE WPROWADZAJĄCE
2017-01-30
Osoby zainteresowane wolontariatem zapraszamy 1.02.2017 godz. 11.00 lub 4.02.2017 godz. 11.00 do Schroniska ( ul. Rybna 3) na szkolenie wprowadzające. Nie trzeba się wcześniej zapisywać.
Wolontariuszem może zostać każda osoba pełnoletnia ( lub mająca 16 lat i pisemną zgodę rodziców),
która ma możliwość :
- regularnego przychodzenia (najlepiej w tygodniu, gdyż w soboty i niedziele bywa naraz bardzo dużo osób)
- poświęcenia ok 20 godzin na miesiąc na wolontariat
Prosimy zabrać ze sobą:
- długopis
- jeśli ktoś ma możliwość to wydrukowaną i uzupełniona już ankietę ze strony KTOZ http://ktoz.eadopcje.org/pliki/Ankieta%20wolontariat.pdf
- zdjęcie do legitymacji

 

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij