strona główna mapa strony kontakt

Koty

powrót

DANTI

K 21/01/21

Data rejestracji: 2021-01-15

Gatunek: kot

Rozmiar: brak


Bura śliczna koteczka oddana do Schroniska przez właścicieli. Niestety, mimo że mieszkała z nimi od maleńkości potraktowali ją jak rzecz... Jako powód oddania podano 'agresję' i zawsze w takiej sytuacji zastanawiamy się jak to jest, że ktoś sam wychował i wcześniej pewne zachowania nie przeszkadzały, a tu nagle BUM - Schronisko... Kicia ma 6 lat, jest kotem niewychodzącym. W trakcie kwarantanny była PRZERAŻONA i nie pozwalała na kontakt. Teraz gdy poznała nas już nieco lepiej domaga się towarzystwa, zagaduje i skarży się na swój los. Lubi głaskanie (ale lepiej zaczekać aż sama wyjdzie z 'inicjatywą'). Wcześniej nie znała kotów, u nas na razie nie nawiązuje z nimi żadnych relacji. Wg informacji z ankiety: zachowania agresywne pojawiały się przy nagłych ruchach domowników, przy obcinaniu pazurków, kicia bardzo reaguje na różne dźwięki, nie lubi wyjazdów. Nie polecamy jej adopcji do domu z małymi dziećmi – ona potrzebuje spokojnego otoczenia.
Danti lubi ludzi i niewiele potrzebuje do szczęścia – stabilnego i spokojnego opiekuna oraz otoczenia
 

Prosimy o wyrozumiałość dla niej szczególnie w początkowym okresie w nowym domu – Danti na początku może reagować będzie musiała Was poznać i przekonać się, że nic złego jej tam nie grozi.

 

Galeria

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij