strona główna mapa strony kontakt

Psy

powrót

MAX

P 21/03/18

Data rejestracji: 2018-03-03

Gatunek: pies

Rasa: mieszaniec

Rozmiar: średni


Kolejna psia ofiara ludzkiej bezmyślności i samolubności–właściciel porzucił go z powodu wyjazdu za granicę. Niestety Max jest psem, który sam nie potrafi się 'zareklamować' –był bardzo nieufny do obcych i trochę czasu trwało zanim udało się go przekonać, że nikt tu nie zamierza mu zrobić krzywdy. Jednak udało się, i pomimo że Max w pierwszym kontakcie z obcą osobą zachowuje nieco dystansu to obecnie bardzo łatwo z nim się zaprzyjaźnić! Jest jednym z tych psów które najlepiej poznać przed adopcją na kilku wspólnych spacerach. Jednak warto się w to zaangażować – Max przy bliższym poznaniu pokazuje swoje prawdziwe oblicze : psa towarzyskiego, inteligentnego i bez granic oddanego opiekunowi. Wpycha się na kolana, domaga głaskania i uwagi. Jest bardzo posłuszny, lubi zabawę ruch .

Jest pojętny i chętny do współpracy z człowiekiem, lubi aportować. Potrafi podstawowe komendy takie jak „siad”, „daj łapę”, „waruj”, „zostań”. Jako motywacja do ćwiczeń świetnie sprawdzają się nie tylko przysmaki ale również zabawki.

Max potrzebuje opiekuna doświadczonego, domu bez małych dzieci. Mamy nadzieję, że ktoś odpowiedzialny da mu szanse na dom, a sobie szanse na wspaniałego i wiernego psiego przyjaciela.
 

Potrafi dogadać się z innymi psami, jeśli miałby być drugim psem zalecane jest wcześniejsze zapoznanie z psim rezydentem. 

Galeria

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij