strona główna mapa strony kontakt

Nasi podopieczni w nowych domach

powrót

LAWIA

P 74/03/06

Data rejestracji: 2006-03-12

Gatunek: pies

Rasa: owczarkowata

Rozmiar: duży


Witam.
1 kwietnia br. minie 7 lat odkąd Sara i Sonia / w schronisku Sara i Lawia/ są z nami. Były w wieku - ok 2 lata i ok 5 lat. Te dwie "szczęściary" przeszły razem kwarantannę, były w jednym boksie i równocześnie zabraliśmy je do nowego ,szczęśliwego życia z nami. Pojechaliśmy po jedną suczkę, ale Sara wlepiła w nas swój bezgranicznie ufny wzrok mówiący - "wy na pewno mnie stąd teraz zabierzecie", a Sonia rozbroiła nas swoim wzrokiem "uniżonego sługi, przepraszającego, że żyje" i musieliśmy wyzwolić je obie :)
 
Mają do dyspozycji nasz duży ogród, dzielnie nas pilnują, bronią / także przed kretami, nornicami, kunami :)) / są tak wierne, oddane, radosne  i wdzięczne, jak chyba tylko pieski ze schroniska potrafia być. A tyle było obaw co to będzie, jak to będzie, bo to była nasza pierwsza adopcja. Tymczasem psie dziewczyny od razu poczuły sie u nas jak u siebie w domu :) Kochamy je bardzo !!!
 
Serdecznie pozdrawiamy.
Iwona, Ala i Marysia

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij