strona główna mapa strony kontakt

Nasi podopieczni w nowych domach

powrót

DINGO

P 134/01/11

Data rejestracji: 2011-01-20

Gatunek: pies

Rasa: mieszaniec

Rozmiar: średni


HAU!

Tu Bruno, pieszczotliwie zwany Bronkiem (kiedyś Dingo)

U nowych właścicieli jestem już ponad rok. Towarzyszę im w każdej chwili ich życia. Za pełną miskę, pieszczoty, częste spacery i ekspedycje odkrywczo-poznawcze  odwdzięczam się mając jedno oko na nasze podwórko, a drugie na kota, z którym często urządzamy wspólne wyścigi (a dystans jest spory). Wszystkim moim niegdysiejszym towarzyszom znajdującym się w schronisku życzę takiego domu jak sam posiadam!

Chciałbym zwrócić się do tych Państwa, którzy czytając mój opis i przeglądając zdjęcia zastanawiają się nad adopcją pieska lub kotka. Moi mili naprawdę warto. Za ciepły kąt możemy ofiarować Wam: wsparcie, oddanie i miłość, pozwólcie się o tym przekonać na własnej skórze. Zróbcie więc prezent moim kompanom przygarniając jednego z nich.

Nasze życie jest krótkie, nie ma co się oszukiwać. Poczucie miłości i ciepła nie jest tylko zarezerwowane dla Was. Każde żywe stworzenie zasługuje na chwile autentycznego zainteresowania, opieki, a wreszcie szczęścia i Wy możecie Nam je dać.

Tak już jest urządzony świat, że nasz los jest nieodłącznie związany z Waszym. Jesteście Naszym dopełnieniem, a My Waszym.

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij