strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 NA SKRÓTY :
PSY CZEKAJĄCE NA DOM                                               KOTY CZEKAJĄCE NA DOM

 

______________________________________________________
 
  

 

 

Aktualności

Kompleksowy remont sali chirurgicznej w Schronisku

czytaj więcej
Nowa lapma chirurgiczna LED - Dziękujemy !!!

czytaj więcej
Adopcja na odległość - Felek i Herman

czytaj więcej
ZAPRASZAMY !

 

Nie wiem jak Państwo, ale my się cieszymy bo już od najbliższego piątku zostaje przywrócona możliwość wejścia na teren...

Opublikowany przez KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie Środa, 12 maja 2021
czytaj więcej
przerwa techniczna 27.04.2021

czytaj więcej
Paczka dla zwierzaczka !

czytaj więcej
Darowizna dla ZWIERZAKÓW

DZIĘKUJEMY !!!

 

Zwierzaki

 

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij