strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 

  


 

 

 

Aktualności

Akcja adopcyjna kotów 22 listopada 2014

czytaj więcej
Akcja adopcyjna 15 i 22 listopada - ATTIC Centrum Budowlane / PSB PROFI

czytaj więcej
MUD Project - PAKA DLA ZWIERZAKA - zapraszamy do udziału

Grupa Mud Project KrakOFF-ROAD organizuję akcję "PAKA DLA ZWIERZAKA"
Cała akcja jest dziecinnie prosta! Wystarczy wpłacić kwotę min 20zł na konto schroniska, tytuł wpłaty: MudProject, a na adres mudproject@wp.pl przesłać potwierdzenie przelewu. Akcję zaczynamy 7.11.2014 a kończymy 21.11.2014 następnie odbędzie się losowanie dwóch osób, które zabierzemy na grudniową wycieczkę po torze off-roadowym.
Konto :

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

16 2030 0045 1110 0000 0393 2100

 

czytaj więcej
Akcja adopcyjna kotów 8 listopada 2014

czytaj więcej
Adopcje poza Kraków

W trosce o bezpieczeństwo naszych podopiecznych wydawanych poza teren miasta Krakowa, obowiązują poniższe zasady adopcji:

 

Osoby chcące zapisać się na kontrolę lub mające pytania prosimy o kontakt telefoniczny z biurem Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami:

12/429-43-61;

12/421-77-72;

12/421-26-85;

www.ktoz.krakow.pl

czytaj więcej
ArcelorMittal

Serdecznie dziękujemy firmie ArcelorMittal za przekazaną darowiznę finansową oraz dary rzeczowe dla naszych podopiecznych, dzięki czemu możliwe było dokończenie budowy wewnętrznego ogrodzenia dla zwierząt bytujących w Schronisku.

czytaj więcej
Pomaganie przez czytanie-DZIĘKUJEMY

Serdecznie dziękujemy Fundacji Czas Dzieci i wydawnictwu Zielona Sowa za przekazanie dochodu ze sprzedaży książek o zwierzakach podczas 18 Międzynarodowych Targów Książki.

 

czytaj więcej
GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA 2014
2014-10-24

Serdecznie zapraszamy wszystkie placówki oświatowe do wzięcia udziału w zbiórce darów dla bezdomnych zwierzaków przebywających

w Schronisku.

 

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij