strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 

 


 

 


 

 

 

 

Aktualności

Akcja adopcyjna 23 sierpnia

23 sierpnia w godzinach 10.00-14.00 w Gabinecie Weterynaryjnym WetMar ul. Na Barciach 13/3LU odbędzie się kolejna Akcja Adopcyjna Kotów z naszego Schroniska.

Serdecznie zapraszamy.

Do adopcji może zachęci Państwa Samba, która właśnie dzięki takiej akcji znalazła dom.

"My nazywamy ją Midnight (gdyż jest czarna jak noc), ale i tak nie reaguje na swoje imię. Szybko się zaaklimatyzowała w nowym domu, lubi też z nami przyjmować gości. Nie boi się obcych, ani odkurzacza, za to ucieka przed miotłą. Całe dnie przesypia, zaś w nocy przynosi właścicielom zabawki do łóżka, prosząc by się z nią pobawili. Lubi zwiedzać szafki i szafy, obserwować świat przez okno oraz bardzo skutecznie chować zabawki-myszy. Jest bardzo cierpliwa, nawet gdy jej się coś nie podoba to nie wyciąga pazurów ani nie gryzie. Lepszego kota nie moglibyśmy sobie wymarzyć.

Dziękujemy bardzo Państwu za opiekowanie się naszą kotką podczas jej pobytu w schronisku.

Pozdrawiamy,"

 

czytaj więcej
Akcja adopcyjna kotów 9 sierpnia

9 sierpnia w godzinach 10.00-14.00 w Gabinecie Weterynaryjnym WetMar
ul. Na Barciach 13/3LU odbędzie się kolejna Akcja Adopcyjna Kotów z naszego Schroniska.

Serdecznie zapraszamy.

Na akcji będzie można poznać i zabrać do domu m. in. :

Olę k 75/05/14 Bombera k 25/06/14
OLA

   

czytaj więcej
Akcja adopcyjna kotów 12 i 26 lipca

czytaj więcej
XX - lecie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie

 


czytaj więcej
Akcja adopcyjna kotów 14 czerwca 2014

14 czerwca w godzinach 10.00 - 13.00 zapraszamy na

AKCJĘ ADOPCYJNĄ KOTÓW

Miejsce : Centrum Klinicznym 'ZAKOPIAŃSKA -WET"

ul. Zakopiańska 2c/30  

czytaj więcej
XX-lecie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt
2014-06-07

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom oraz przyjaciołom dzięki którym zorganizowanie Festynu z okazji XX-lecia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt nie było by możliwe. 

Gorące podziękowania dla Cukierni Jagielońskiej Małgorzata Swoboda, Cukierni Kaczmarczykoraz Pod Chochołami Cafe,  które przekazały bezpłatnie swoje wspaniałe wyroby na kiermasz słodkości. Podziękowania należą się również Nowej Prowincji za upieczenie przepysznego ciasta. Dziękujemy wszystkim twórcom najrozmaitszych ciast, które smakowały zarówno dzieciom jak i dorosłym. 

Podziękowania za prezenty od Kawiarni BAL na Zabłociu w Krakowie. Dziękujemy firmie Krak Vetza ufundowanie nagród dla dzieci, Fitness Platinium za przekazanie na licytację piętnastu wejściówek do siłowni, Muzem Narodowemu Miasta Krakowa za bezpłatne karty wstępu do wszystkich oddziałów muzeum na wystawy stałe i czasowe. Podziękowania dla Teatru Ludowegoza ufundowanie wejściówek na spektakle teatralne oraz Cinema City za przekazanie dwóch podwójnych zaproszeń do Interaktywnego kina Cinema Park.

Serdeczne podziękowania dla Szkoły Tresury Psów Hit Dog za pokaz szkolenia psów oraz dla PanaArtura Łypa i jego czworonoga oraz dla dzielnej Straży Pożarnej, która stworzyła tor przeszkód dla dzieci i uświetniła naszą imprezę obecnością wozu bojowego. Dziękujemy Fundacji Otwarte Klatki za obecność na festynie i za swoje wspaniałe wegańskie wypieki oraz Zoopiekunom za pokaz pierwszej pomocy dla psów. 

Specjalne podziękowania dla Łukasza Lecha, który zawsze wspaniale i całkowicie bezpłatnie prowadzi nasze imprezy, dla Michała Krzywaka i poetów z Krakowa za cudowny Kącik Poetycki oraz dla artystów malarzy, którzy przekazali nam swoje prace na licytację. 

Serdeczne podziekowania składamy również wszystkim tym, którzy przybyli na Festyn z okazji XX-lecia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i pokazali, że dobrze się bawiąc można pomóc bezdomnym zwierzętom oraz dla dzielnych wolontariuszy. 

 

 

 

czytaj więcej
MARSZ AZYLANTA 2014 - Dziękujemy za tak liczne przybycie :) !
2014-05-24

GORĄCO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ

 

w IV-tym MARSZU AZYLANTA !!!

 

 

24 maja o godz.11.00 z korony Bulwaru Wiślanego przy Moście Dębnickim wyruszył niepowtarzalny orszak zwierzaków, które kiedyś były bezdomne - a dziś mają kochających właścicieli.

W 2010 roku gdy Schronisku groziło zalanie w czasie powodzi, wszystkie psy i koty znalazły u Państwa bezpieczne schronienie (wiele z nich już na zawsze). O powodzi mało kto już pamięta, jednak Państwo nieustannie pamiętacie o bezdomnych zwierzakach za co jesteśmy bardzo wdzięczni.

czytaj więcej
Majówka
2014-05-01

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w zbliżający sie długi weekend majowy pracuje bez zmian, czyli serdecznie zapraszamy:
1 V - 4 V w godzinach 10.00-14.00 i 15.00-17.00

Zapraszamy też do wiosennej galerii ze zdjęciami tych zwierzaków którym już się poszczęściło. Dla zwierzaków zabranych ze Schroniska wiosna trwa cały rok ;) Wystarczy przyjść, zabrać do domu i pokochać.

Wiosenne pozdrowienia od 'adopciaków' z Nowych Domów

 

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij