strona główna mapa strony kontakt

Psy

powrót

GORAN

P 112/09/16

Data rejestracji: 2016-09-24

Gatunek: pies

Rasa: mieszaniec

Rozmiar: średni


Ten pies to wulkan energii, świetnie aportuje – może godzinami biegać za piłką. Idealny dla osób aktywnych, które szukają psiego kompana do np. górskich wycieczek, biegania itd. Zna podstawowe komendy i powoli uczy się, że szczekaniem nic nie osiągnie, ale trzeba być bardzo konsekwentnym. Raczej powinien być jedynym psem w domu, ale nie należy tego mylić z całkowita izolacją od innych psów. Mimo swojego temperamentu i ciężkiego charakteru, naprawdę można go polubić - wszystko robi z pełnym zaangażowaniem. Na pewno przed adopcją trzeba go dobrze poznać, Goran po prostu potrzebuje odpowiedniego opiekuna.
Do tej pory nie miał szczęścia do ludzi, wpierw trafił do nas poważnie pogryziony - nikt wtedy po niego się nie zgłosił. Był adoptowany jako jeszcze młody psiak - jednak wbrew zapewnieniom nikt się nim nie zajmował, nie zapewnił ani wychowania, ani spacerów i Goran z nudów sam znalazł sobie zajęcie, niszczył ogrodzenie oraz niestety uśmiercił kilka kur. Dlatego został zwrócony. Kolejny dom też okazał się nieodpowiedni.
Nie jest to stary pies, ale ze względu na 'staż' w Schronisku zalicza się do weteranów :(

Galeria

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij