strona główna mapa strony kontakt

Wolontariat

 

 

 

 

Bardzo istotnym punktem działalności edukacyjnej Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest wolontariat. Dzięki wielkiemu oddaniu i poświęceniu wielu osób nasze schronisko rozwija się, a los naszych podopiecznych staje się choć trochę lżejszy.

Nabór na wolontariat prowadzony jest okresowo. Terminy spotkań organizacyjnych dla osób zainteresowanych wolontariatem, zostaną podane tu, w ogłoszeniach na Fb i innych mediach społecznościowych oraz na stronie http://ktoz.eadopcje.org/informacje/wolontariat

 

UWAGA !!! NABÓR NA WOLONTARIAT 2020 !!!

Od wolontariuszy oczekujemy:
-ukończonych 18 lub 16 lat wraz ze zgodą rodzica
-dyspozycyjności co najmniej 20h w miesiącu
-przestrzegania Regulaminu Wolontariatu
-umiejętności i chęci pracy w zespole

Chętnych kandydatów na wolontariuszy KTOZ w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie zapraszamy do wypełnienia wstępnego kwestionariusza.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami, w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej, a następnie szkolenia teoretycznego i praktycznego.
Czekamy na Wasze kwestionariusze do 31.01.2020r


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfG8W-LubEihyt7MWshORe-hvY3IhBQ8x206Wgx1b9jUMVJNg/viewform

 

 

 

 
 
regulamin : PDF

REGULAMIN WOLONTARIATU

KRAKOWSKIEGO TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI

 

 
BIEŻĄCE INFORMACJE O TERMINACH NA STRONIE: http://ktoz.eadopcje.org/informacje/wolontariat

 

Dopiero po odbyciu szkolenia, można składać formularz wolontariacki. Podczas szkolenia, przyszli wolontariusze zostaną poinformowani o szczegółach dalszej rekrutacji.


 

Internetowy kalendarz wizyt wolontariuszy w Schronisku jest dostępny pod linkiem "Terminarz dla Wolontariuszy". Prosimy, aby rejestowały się w nim jedynie osoby będące już wolontariuszami KTOZ . Osoby chętne aby zostać wolontariuszami, muszą wpierw przejść przez proces rekrutacji i szkolenie dla wolontariuszy.
PROSIMY OSOBY, KTÓRE NIE MAJĄ PODPISANEGO POROZUMIENIA Z KTOZ O NIE REJESTROWANIE SIĘ W TERMINARZU. SŁUŻY ON WYŁĄCZNIE DLA DZIAŁAJĄCYCH WOLONTARIUSZY..
 
 
 

 


 

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij