strona główna mapa strony kontakt

Psy

powrót

STEFAN

P 9/07/19

Data rejestracji: 2019-07-01

Gatunek: pies

Rasa: mieszaniec

Rozmiar: średni


Stefan został oddany do schroniska przez dotychczasowego właściciela. Nie wiemy, jak był przez niego traktowany, jednak wydaje się psem, który nie do końca wie, jak reagować na obecność człowieka. Z jednej strony, histerycznie szczekając, cieszy się z odwiedzin wolontariusza, z drugiej na wszelki wypadek z emocji powarkuje.

Jest psem, przed którego adopcją trzeba będzie się postarać - poznać na spacerach i sprawić, że będzie sę czuł komfortowo w Waszym towarzystwie. To wszystko jest wykonalne. Praca z takim psem to wyjątkowe przeżycie, każdy postęp, każda oznaka przywiązania i zaufania będzie powodem do dumy i da wiele szczęścia.

Stefan wiele się już nauczył - osoby którym ufa pozwala na zapinanie smyczy, panowanuje nad emocjami. Przed nim sporo pracy, którą może ułatwić znajomość przez Stefka niektórych komend - np. "siad" - posłuszne oddawanie piłeczek czy pozytywny stosunek do i innych czworonogów.

 

Jest średniej wielkości w typie spaniela.

Galeria

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij