strona główna mapa strony kontakt

Nasi podopieczni w nowych domach

powrót

RUDEK

P 110/03/11

Data rejestracji: 2011-03-21

Gatunek: pies

Rasa: mieszaniec

Rozmiar: średni


Rudek- takie imie postanowiłyśmy mu zostawić bo idealnie do niego pasuje;)
Jest juz z nami 3 tydzien i praktycznie od samego początku przyzwyczaił się do nowego otoczenia. Po 2 dniach zachowywał się tak jakby mieszkał tu zawsze;)
Z dnia na dzień pokazuje swój charakterek;) Jest pieszczochem, uwielbia być głaskany i przytulany, a kiedy przez chwile ktoś nie zwraca na niego uwagi kładzie się brzuszkiem do góry i zaczyna podszczekiwać;)
Mimo swojego wieku uwielbia chodzić na długie spacery oraz zabawę z okolicznymi psami. Ujął serca wszystkich- od znajomych po sąsiadów, do każdego jest przyjaźnie nastawiony. Nauczył się już domagać swojego. Kiedy chce sam spać na łóżku, wyjść na dwór, lub gdy coś mu nie pasuje zaczyna biegać po mieszkaniu podskakiwać jak koza,  i szczekać tak głośno aż ktoś mu nie ustąpi ;) Oczywiście każdego dnia wybiera sobie łóżko które obecnie będzie należeć do niego;) 
Jak wiadomo jest to piesek z depresją i co najważniejsze przestał wygryzać ogonek, zapewne zapomniał już o tym, że nawet go ma ;)
Jest przecudownym, patrzącym z miłością na wszystkich stworzeniem i nie wyobrażamy sobie, że mogłoby go zabraknąć w naszym życiu;)


Pozdrawiamy i dziękujemy za tak cudownego psa!:)

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij