strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 

  


 

 

 

Aktualności

Akcja adopcyjna kotów 20 grudnia

czytaj więcej
Dziękujemy

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt to smutne miejsce, jednak nawet tu zdarzają się szczęśliwe zakończenia. Często dostajemy od Państwa cudowne meile ze zdjęciami z nowych domów za które kolejny raz bardzo dziękujemy i prosimy o więcej.

Zachęcamy też wszystkich, którzy myślą o adopcji, ale mają pewne obawy do przejrzenia galerii NASI PODOPIECZNI W NOWYCH DOMACH. Mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do wizyty w Schronisku.

Poniżej Gałgan, który ponad dwa lata czekał na dom :
"Gałgan jest u nas ponad 3 tygodnie i ma się świetnie. Przy pozowaniu jest jeszcze trochę nieśmiały i minki robi na "bidulka" ale ogólnie oczko mu się cały czas śmieje i ogon nie przestaje merdać. Z siostrą Kluską bez problemu, nawet udało się zrobić wspólną sesję zdjęciową. Najbardziej lubi posłanko swojej "siostry" które ma się rozumieć jest bardziej wygodne. Nie pogardzi też łózkiem czy kanapą. Jest pełen enrgii i najchętniej by cały czas chodził na spacery; imię świetnie pasuje więc jest Gałgan.
pozdrawiam"

Gałgan

czytaj więcej
KONCERT MIKOŁAJKOWY DLA ZWIERZAKA

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Stowarzyszenie Siemacha
oraz Stowarzyszenie Studio Integracji zaprasza  na

KONCERT MIKOŁAJOWY DLA ZWIERZAKA

 6 grudnia 2014  godz. 18:00  ul. Długa 42

Stowarzyszenie Siemacha


podczas koncertu odbędzie się aukcja charytatywna

 MUSICIE BYĆ TAM RAZEM Z NAMI !

czytaj więcej
Dzień Otwarty 30.11.2014 - ZAPRASZAMY

Zapraszamy serdecznie na Dzień Otwarty 30.11.2014 w godzinach 10.00 -14.00 i 15.00-17.00. Tym razem postaramy się Państwa przekonać, że warto zastanowić się nad adopcją seniora. O godz. 11.00 na wybiegu szkoleniowym zaprezentowani zostaną nasi weterani, będzie można ich poznać, pogłaskać i zobaczyć co potrafią … Zachęcamy gorąco do przyjścia  - nawet jeśli nie zamierzają Państwo adoptować to nasze psiaki ucieszą się z zainteresowania i wizyty.
 

czytaj więcej
Akcja adopcyjna kotów 22 listopada 2014

czytaj więcej
Akcja adopcyjna 15 i 22 listopada - ATTIC Centrum Budowlane / PSB PROFI

czytaj więcej
MUD Project - PAKA DLA ZWIERZAKA - zapraszamy do udziału

Grupa Mud Project KrakOFF-ROAD organizuję akcję "PAKA DLA ZWIERZAKA"
Cała akcja jest dziecinnie prosta! Wystarczy wpłacić kwotę min 20zł na konto schroniska, tytuł wpłaty: MudProject, a na adres mudproject@wp.pl przesłać potwierdzenie przelewu. Akcję zaczynamy 7.11.2014 a kończymy 21.11.2014 następnie odbędzie się losowanie dwóch osób, które zabierzemy na grudniową wycieczkę po torze off-roadowym.
Konto :

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A.

16 2030 0045 1110 0000 0393 2100

 

czytaj więcej
Akcja adopcyjna kotów 8 listopada 2014

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij