strona główna mapa strony kontakt
"Misją Krakowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt jest zapewnienie wszystkim naszym podopiecznym zdrowia i jak najlepszych warunków bytowania oraz znalezienie dla jak największej rzeszy podopiecznych nowych właścicieli i domów"

Szanowni Państwo,

KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie pragnie poinformować,  że nie pobiera opłat od osób zgłaszających interwencję dotyczące zwierząt bezdomnych. Równocześnie informujemy, że adopcja zwierząt ze Schroniska jest bezpłatna. Za wydane zwierzęta prosimy o dobrowolne datki na rzecz Schroniska. Warunkiem adopcji jest podpisanie UMOWY ADOPCYJNEJ na podstawie dowodu osobistego z adresem zamieszkania.

Właściciele zgłaszający się po swoje zwierzaki, zobowiązani są do pokrycia kosztów pobytu zwierzaka w Schronisku (opłata naliczana jest za każdy rozpoczęty dzień). Osoby odbierające swoich podopiecznych prosimy o posiadanie ze sobą dowodu osobistego oraz książeczki zdrowia i/lub dokumentu potwierdzającego własność zwierzaka (rodowodu, wpisu do ewidencji itp.).


 

 


cel szczegółowy : SCHRONISKO

 

 

Aktualności

III Koncert Przedszkolaków dla Krakowskiego Schroniska

czytaj więcej
MAGICZNY KRAKÓW - Malta i Flora prosza o dom

W TYM TYOGDNIU NA PORTALU MAGICZNY KRAKÓW DOMÓW SZUKAJĄ SUPER SUNIA MALTA I UROCZA KOTKA FLORA

Gorąco zachęcamy do ich adopcji :

czytaj więcej
Akcja adopcyjna kotów - 18.04.2015

czytaj więcej
Tora p 133/06/14

TORA P 133/06/14 CZEKA NA DOM!

 

czytaj więcej
"Cztery kąty i pies piąty" - DZIEŃ OTWARTY 26.04.2015

Zapraszamy na najbliższy Dzień Otwarty Schroniska

26.04.2015 godz. 11.00

 

czytaj więcej
Krótkometrażowy film w reż. Darii Woszek pt."Hycel"
2015-04-02

Wczorajsze prezenty (ponad 170 kg konserw firmy Dolina Noteci), które zwierzaki otrzymały od producentów filmu krótkometrażowego w reż. Darii Woszek pt."Hycel".


"Film opowiada historię mężczyzny Bru (Janusz Chabior), który zarabia na życie porywając piękne, rasowe psy. Kradnie je bogatym ludziom, a gdy oferują nagrodę pieniężną, oddaje. Jest to dla niego idealne źródło zarobku i osobistej satysfakcji, bo każda rodzina, której pies się „odnalazł”, widzi w znalazcy bohatera, a nie oszusta jakim w rzeczywistości jest. Wszystko idzie gładko, aż do chwili, kiedy pewnego porwanego psa nikt nie szuka. "


GORĄCO DZIĘKUJEMY !

Więcej o samej produkcji na funpage'u :
https://www.facebook.com/Hycel.TheDogCatcher?fref=photo

 

 

 

czytaj więcej
Urodzinowy prezent
2015-03-31

Wczoraj naszych podopiecznych odwiedziła Michalina, która zamiast prezentów na siódme urodziny poprosiła o pieniądze. Uzbieraną kwotę w całości przekazała dla bezdomnych zwierząt. Serdecznie dziękujemy za ten wspaniały gest, a z okazji urodzin życzymy wszystkiego najlepszego !

czytaj więcej
Wideowizytówki naszych zwierzaków :)

Zachęcamy do oglądania krótkich prezentacji naszych podopiecznych. Filmiki powstają we współpracy z wideokrakow.pl

 

 

 

Więcej na naszym kanale: KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie

czytaj więcej

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij