strona główna mapa strony kontakt

Wolontariat

 

Ruszył nabór na wolontariat!

 

Chcesz zostać Wolontariuszem w Schronisku?

 

Zapoznaj się z Regulaminem wolontariatu, pobierz ze strony Ankietę (https://www.schronisko.krakow.pl/files/structure/22/12/ankieta%20na%20wolontariat%20(1).pdf,) wypełnij ją i odeślij do nas drogą mailową lub wypełnij formularz elektroniczny https://tinyurl.com/2xjq9wt5

 

My zweryfikujemy ankiety i odezwiemy się jedynie do wybranych osób. Najważniejszym kryterium jest dla nas aktualna ilość wolnych miejsc dla nowych Wolontariuszy. Dodatkowo weźmiemy pod uwagę zdeklarowaną dyspozycyjność chętnych, ich umiejętności i doświadczenie.

 


 

 

 

 
 
regulamin : PDF

REGULAMIN WOLONTARIATU

KRAKOWSKIEGO TOWARZYSTWA OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI

 

 
BIEŻĄCE INFORMACJE O TERMINACH NA STRONIE: http://ktoz.eadopcje.org/informacje/wolontariat

 


 

Internetowy kalendarz wizyt wolontariuszy w Schronisku jest dostępny pod linkiem "Terminarz dla Wolontariuszy". Prosimy, aby rejestowały się w nim jedynie osoby będące już wolontariuszami KTOZ . Osoby chętne aby zostać wolontariuszami, muszą wpierw przejść przez proces rekrutacji i szkolenie dla wolontariuszy.
PROSIMY OSOBY, KTÓRE NIE MAJĄ PODPISANEGO POROZUMIENIA Z KTOZ O NIE REJESTROWANIE SIĘ W TERMINARZU. SŁUŻY ON WYŁĄCZNIE DLA DZIAŁAJĄCYCH WOLONTARIUSZY..
 
 
 

 


 

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij