strona główna mapa strony kontakt

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY


W razie zagubienia/znalezienia zwierzaka prosimy w pierwszej kolejności o pozostawienie zgłoszenia telefonicznie
( 24 h/dobe 12/429 74 72) - jest to najszybszy sposób na powiadomienie Schroniska  oraz wypełnienie poniższego formularza .
Prosimy by :
1. Zdjęcia były w formacie pocztówkowym ( 4:3 np. 400x300 pikseli ), w niezbyt dużym rozmiarze
2. Zaznaczyć zgodę na publikację *
3. Ogłoszenia są aktywowane przed administratora strony zazwyczaj dwa razy dziennie ( z wyłączeniem dni wolnych od pracy).
4. Po upływie 3 miesięcy zgłoszenie jest automatycznie usuwane ze strony, w razie gdyby wcześniej stało się nieaktualne prosze nas powiadomić meilowo ( adopcje@schronisko.krakow.pl ) zgłoszenie zostanie usunięte ręcznie. Po upływie 3 miesięcy ogłoszenie można odnowić, poprzez ponowne wypełnienie formularza.

WAŻNE :

*Abyśmy mogli umieścić Państwa zgłoszenie na stronie należy należy zaznaczyć zgodę na publikację. Dane które będą opublikowane to: numer telefonu i adres meilowy zgłaszającego oraz dane dotyczące zwierzaka (imię i nazwisko nie będzie widoczne).

Jeśli zgoda na publikację nie zostanie zaznaczona, treść ogłoszenia pozostanie tylko i wyłącznie do wiadomości Schroniska.

Administratorem Twoich danych osobowych pozostaje KTOZ - chcesz wiedzieć więcej o celu przetwarzania -> wejdź : OBOWIĄZEK INFORMACYJNY KTOZ

 

Zgłaszam:
Dane zwierzaka:
Gatunek:
Płeć:
Wielkość:
*Rasa:
*Umaszczenie:
Informacje dodatkowe
(obroża, chip, tatuaż itp):
Zdjęcie:
Okoliczności zaginięcia:
Miejsce/Rejon:
Data:
Dodatkowe informacje:
Osoba zgłaszająca:
*Imię i nazwisko:
zgadzam się na publikację
*Numer telefonu:
Adres email:
Pola oznaczone * są wymagane.

Zwierzęta do adopcji

zobacz wszystkie
Projekt i wykonanie: Fabryka Stron Internetowych  CMS - FSite
Ta strona wykorzystuje pliki typu cookie. Jeżeli nie wyrażasz zgody na ich zapisywanie, wyłącz ich obsługę w ustawieniach swojej przeglądarki. Zamknij